naše služby

Opravíme kolo, kočárek, koloběžku

Nabrousíme nože nebo nůžky

Očalouníme křeslo nebo židličku

Váš servis

Postaráme se

V tomhle nenápadném krámku na Mariánském náměstí v Uherském Hradišti najdete to pravé místo pro Vaše kolo, koloběžku, kočárek a jejich rychlou opravu.
Jako bonus nabízíme – kovoobrábění, čalounictví, broušení nožů a ještě vám uvaříme super kafíčko.

Těšíme se na Vás

Otevírací doba pondělí až pátek  8 – 17 hodin

Čalounické práce

Specializujeme se na čalounění interiérů automobilů, autobusů, vlaků a čalounění motocyklových sedel. Disponujeme velkou škálou materiálů, ať už kůže, koženky, alcantary a speciální pevnostní koženky určené na offroadové motocykly. Dokážeme nově pošít volanty, hlavice řadící páky nebo ruční brzdy. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem materiálu, designu a celkového zpracování interiéru.

Technická výroba

Jsme schopni ušít jakýkoliv výrobek, dle předem daných rozměrů nebo dodaného vzorku. Ať už se jedná o sportovní potřeby, ochranné molitany, plachty nebo průmyslovou výrobu. Dokážeme vyrobit i ochranné měchy CNC strojů, dilatační nebo těsnící vaky, těsnění olejových filtrů.

Máme velké množství vzorníků materiálů, ať už potahových látek, čalounické koženky, kůže nebo koberců do vozidel.

Máte poškozený potah na sedadle automobilu? Nevadí, umíme ho opravit nebo ušít potah nový. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti s čalouněním vozidel, můžeme Vám proto nabídnout veškeré čalounické práce,  čalounění nábytku.

Jsme tu pro vás
Po-pá 9 - 17 hodin

Kontakt

Mariánské nám. 127
686 01 Uherské Hradiště

IČO: 88183122

Weby

Mobil
(+420) 607 266 509

E-mail 
cyklodilnauh@seznam.cz

© CykloDílna UH. Všechna práva vyhrazena.